?

Log in

No account? Create an account

Вс, 24 сент, 2006, 11:34
indymedia_ua: Green Scare

По слідах статей М. Букчіна вважаю за потрібне торкнутися одноєї з практичних сторін екоанархізму. Явища, що здобуло кодову назву „Зелена загроза”. Сам термін походить з глибин фензіну „Дух свободи”, що висвітлював стан справ політичних в’язнів, екоанархістів. Як на поч. 20 та 40-их років загрозою для політичного режиму в США вважалися червоні, так з кінця 80-их ця загроза трансформувалась у зелену, пов’язана із діяльність Фронту визволення тварин та Фронту визволення землі. Як ALF, так і ELF досі перебувають у списку десяти найзагрозливіших терористичних організацій Держдепу. З 2000 року у США прокотилося кілька хвиль репресій проти екоактивістів, про які можна дізнатися тут http://greenscare.org/
Кілька імен політв’язнів, арештованих під час зачисток 2006 року.

Eric McDavid Put

Домашній арешт. Обмеження на пересування, листування, телефонні дзвінки. Еріка елементарно підставили. Агент ФБР вийшов на нього та запропонував узяти участь у радикальних діях. того, що хлопець наговорив на конспіративній квартирі вистачило для санкцій на арешт.
Сторінка підтримки Еріка http://supporteric.org/

Daniel McGowan

Через брак (ситуація схожа на арешит Джефа „Фрі” Луерса, про якого ми писали: теревені по телефону з натяками, що „склалися” в картину злочину) доказів Деніелу пом’якшено режим. Він може пересуватися по району, але його відстежує супутник через браслет на руці.

Chris McIntosh Сторінка підтримки www.supportchris.org

Арештований через участь у екоспротиві (підпал порожнього Макдональдса в Сіетлі). 8-м років суворого режиму. Нещодавно розблоковано грошові рахунки, що дає людини відносну свободу дій (може замовляти книжки з крамниць). Має наречену, що планує одружитися з Крісом під час ув’язнення.

Peter Young

В 1998 році випускав з ферм на волю бізонів в штатах Південна Дакота, Вісонсін, Айова. Після тривалих переслідувань в 2005 здався добровільно. Засуджений на 2 роки ув’язнення.

Rodney Adam Coronado http://supportrod.org/

Вдруге засуджений активіст АЛФ. Перший раз відбував ув’язнення за знищення тваринницької ферми в 1990. В 2006 в Каліфорнії публічно під час лекції розповів про деталі своїх дій зі згадуванням вибухового пристрою. Обвинувачується за публічні заклики до насильства. якщо буде визнаний винним вдруге, термін мінімального ув’язнення 25 років. Активісту 39 років.

Шістка правозахістників SHAC 7
Шість активістів-правозахистників групи „Зупинимо жорстокість проти тварин в Хантінгтоні” в березні 2006 року засуджується за „змову з метою завдати збитків компанії, що проводить досліди над тваринами”. Дії суду мотивовані Федеральним Актом захисту підприємств, що займаються тваринницьким бізнесом, конкретніше експериментальної лабораторії Хентінгтона підрозділу компанії Huntingdon Life Sciences (HLS). Суд використовує останній таким чином, що він перетворюється на доповнення акту про Тероризм. Акт захисту застосовано через те, що група ініціювала інтернет-сайт, на якому координувалися акції протесту та, загалом, висвітлювалася діяльність лабораторії (щодня в лабораторії вбивали до 500 різних тварин). В результаті діяльності Шаку Севен десятки компаній та банків розірвали стосунки з HLS (найвідомішим з них є Бенк оф Нью-Йорк). На сайті серед матеріалів звісно містилися заклики до радикальних дій по негайну припиненню діяльності HLS. Терміни ув’язення активістів від 3 до 8 років. Сукупність строку — 23 роки:
• Kevin Kjonaas received 6 years
• Lauren Gazzola received 4 years and 4 months
• Jake Conroy received 4 years
• Josh Harper recieved 3 years
• Andy Stepanian received 3 years
• Darius Fulmer received 1 year, 1 day
На суді теперешіня голова Шаку заявила, що „ уряд, який привласнює собі право, що казати, а що — ні, стає на шлях, що неухильно веде до фашизму”. Справді, людей обвинуватили у тероризмі лише тому, що вони розміщували на своєму сайті фото катувань та закликали до протестів. І хто їх засудив — ті, що сотнями скидали бомби на Белград, Багдад та Кабул, що вирізали села в Сальвадорі, В’єтнамі та Нікарагуа, про торгують зброєю по всьому світі, і їхні останні вдалі „оборутки” місяць тому сипалися на голову Кані Галілейській.
Більше про Шак Севен
http://shac7.com/
http://greenscare.org/SHAC7.html

Ще інформація тут:
http://www.ecoprisoners.org/prisoners.htm
http://freefreenow.org/links.html http://www.infoshop.org/inews/article.php?story=20060908185745929