?

Log in

No account? Create an account

журнал Індимедіа-Україна

Indymedia-Ukraine's journal

Social capital

  • less than 10
Name:
УКРАЇНСЬКА ІНДИМЕДІА
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members


Індимедіа – колектив незалежних ЗМІ та журналістів, що надає некомерційне висвітлення подій, та інформаційний канал, відкритий для взаємодії з усіма користувачами. Наші головні принципи - відкритість і відсутність дискримінації. Ми запрошуємо до участі всіх, хто готовий дотримуватися цих принципів.

Центри Індимедіа в світі

Прочитати детальніше про принципи роботи Індимедіа можна тут:
документи Індимедіа українською й англійською

Індимедіа-Україна займатиме інформаційний сегмент „Україна-світ”, досі не розроблюваний альтернативними ЗМІ (майдан, зміна і т.д.). Мета Індимедії — подавати новини, відсутні в офіційних інформаційних джерелах, показуючи іншу правду/неправду. Це перша стадія.
Друга стадія — організовувати спільні міжнародні проекти (захист політв’язнів, профспілковий рух, проблеми освіти, медицини, самоврядування тощо, де варто було б об’єднати зусилля громадян різних країн), брати участь у загальних міжнародних процесах (антивоєнна діяльність, спротив транснаціональним корпораціям тощо). Індимедіа має не займати позицію лише віддзеркалювача новин - але прагнути робити самі новини. Саме тому Індимедії слід узяти на себе функції „розповідання” альтернативних українських новин (переклад новин та поширення їх через свої канали). Індимедіа має прагнути не лише висвітлювати протестні події, але і створювати програму позитивних соціальних змін, оскільки без творчої позитивної програми на будь-які зміни годі чекати.
Індімедіа як лівоорієнтований соціально-політичний відкритий ресурс не повинна мати ієрархічної структури. Це інформаційний ресурс, що покликаний боротися з будь-якими проявами сегрегації, утисків, нав’язуванням стереотипів, моделей домінування у суспільстві. Звільнення приходить, насамперед, через розуміння власної закріпачення та боротьби проти нього. Завданням Індимедії є боротьба з усіма проявами правих ідеологій, під якими б гаслами вони не маскувалися! На Індимедії вітаються всі мови нашої країни, але з метою толерантності при публікації посту маловідомою мовою автор має на вибір дублювати її через короткий зміст українською або російською мовами (місцеві новини бажано анонсувати і англійською, це покладається на технічну редколегію ресурсу). Учасником Індимедії є кожен автор, читач та дописувач. Кожен має право слова. Навіть дописувачі, що сповідують сегрегаційні погляди. Однак, це не поширюється на правих авторів, оскільки все сказане вище, позбавляє їх публікувати свої новини і пропагувати свої погляди у вигляді статей через несумісність із завданням та метою Індимедії. Вони можуть коментувати наші погляди, але не будуть пропагувати свої. Це не демократично, це РЕВОЛЮЦІЙНО!
Технічні функції виконують модератори. Редколегію складають найактивніші, „не-праві” учасники ресурсу, що готують новини, аналітику, беруть участь у дискусіях. Саме вони визначатимуть ситуативне полісі ресурсу (полісі як такого не має, при зміні редколегії може мінятися полісі). Найактивніші учасники самостійно об’єднуються в редколегію і створюють власну розсилку. Вони можуть пропонувати нових членів, але для всіх єдиним критерієм буде активність у наповненні ресурсу. Модератори походять із редколегії і змінюють один одного почергово. Вони лише втілюють рішення редколегії, що стосується видалення сегрегаційних матеріалів. При появі, нпр, фашистської/націоналістичної-не-лівої пропаганди, редколегія повідомляє автора/дописувача, що його допис несумісний із принципами Індимедіа та буде видалений через N днів, що і відбувається. Якщо автор посту протестує і його протест вважається колегіально обґрунтованим, пост лишається за умови початку дискусії; якщо дискусії не відбувається, пост зноситься.
Новинарсько-дискусійну організацію редколегія вирішує сама. Розподіл функцій є довільним і має відповідати здібностям та принципам вільної кооперації та солідарності. Трудова дисципліна покладається на кожного ним самим самостійно.Рейтинг блогов

website stats

Categories

город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, работа, религия, финансы, экология, искусство, кино, литература, музыка, фантастика, еда, животные, природа, путешествия, медицина, дети, it, компьютеры, космос, наука, производство, энергетика, россия, отношения, лытдыбр, экономика, транспорт, напитки, архитектура, праздники, птицы

Social capital

  • less than 10

Statistics